NOWY SKŁAD RADY NADZORCZEJ MSM
„BUDOWLANKA” W OŚWIĘCIMIU W KADENCJI 2021-2024 NR CZĘŚĆ WALNEGO ZGORMADZENIA TEREN ZALICZANY DO DANEJ CZĘŚCI
WALNEGO ZGROMADZENIA IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RADY
NARDZORCZEJ W MSM „BUDOWLANKA” W OŚWIĘCIMIU I Zator; ul. Wojska Polskiego NOSEK WIESŁAW II Oświęcim Osiedle Arciszewskiego i Stare Stawy, ul. Arciszewskiego, Sadowa, 11 Listopada, Nad Młynówką, Zagrodowa OLEJARZ MARIAN III Oświęcim Południe, ul. Matejki, Tysiąclecia, Czarneckiego, Olszewskiego, Budowlanych DADAK DANUTA IV Chełmek; ul. Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Powstańców Śląskich ŁASKI JANINA V Oświęcim; ul. Chrobrego, Szpitalna, Staffa, Dąbrowskiego, Kasprowicza KOZŁOWSKA KAROLINA VI ul. Nojego, ul. 3 Maja TOBIASZ MIKOŁAJ VII Oświęcim; ul. Orłowskiego, Szarych
Szeregów, Polna RYBA ZYGMUNT CHRZAN MICHAŁ VIII Oświęcim, Osiedle Zasole I ul. Powstańców Warszawy, Więźniów Oświęcimia, Garbarska, Osiedlowa, Obozowa PONIEDZIAŁEK JERZY IX Oświęcim, Osiedle Błonie, ul. Nideckiego, Bałandy ADAMCZYK MARIA JASICA JERZY
Osiedle Północ:
Osiedle Zasole II:
SKŁAD RADY NADZORCZEJ
Poniżej przedstawiamy podział prac i funkcji w Radzie Nadzorczej:
Rada Nadzorcza MSM „Budowlanka” w Oświęcimiu |
Funkcja w Radzie Nadzorczej |
Imię i nazwisko |
Prezydium Rady Nadzorczej |
Przewodniczący Rady Nadzorczej |
Chrzan Michał |
Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej |
Poniedziałek Jerzy |
|
Sekretarz Rady Nadzorczej |
Adamczyk Maria |
|
Komisja Rewizyjna |
Przewodniczący |
Łaski Janina |
Zastępca Przewodniczącego |
Danuta Dadak |
|
Członek |
Kozłowska Karolina |
|
Członek |
Nosek Wiesław |
|
Komisja GZM i Inwestycji |
Przewodniczący |
Ryba Zygmunt |
Członek |
Jasica Jerzy |
|
Członek |
Tobiasz Mikołaj |
|
Członek |
Olejarz Marian |
SKŁAD RADY NADZORCZEJ MSM „BUDOWLANKA” W OŚWIĘCIMIU W KADENCJI 2021-2024 |
|||
Numer części Walnego Zgromadzenia |
Teren zaliczany do danej części Walnego Zgromadzenia |
Liczba mandatów |
Imię i nazwisko Członka Rady Nadzorczej MSM „Budowlanka” w Oświęcimiu |
I |
Zator; ul. Wojska Polskiego |
1 |
Nosek Wiesław |
II |
Osiedle Arciszewskiego i Stare Stawy |
1 |
Olejarz Marian |
III |
Osiedle Południe |
1 |
Dadak Danuta |
IV |
Chełmek |
1 |
Łaski Janina |
V |
Osiedle Północ |
1 |
Kozłowska Karolina |
VI |
Osiedle Centrum |
1 |
Tobiasz Mikołaj |
VII |
Osiedle Zasole II:
| 2 |
Chrzan Michał Ryba Zygmunt |
VIII |
Osiedle Zasole I | 1 |
Poniedziałek Jerzy |
IX |
Osiedle Błonie |
2 |
Adamczyk Maria Jasica Jerzy |